Olyan orosz katonai bázisokat találtak a Google Térképen, amit nem takart ki a Google
A Google szerint eddig is voltak olyan katonai támaszpontok, amelyeket cenzúrázás nélkül lehetett látni a Google Térképen.
A Google szerint eddig is voltak olyan katonai támaszpontok, amelyeket cenzúrázás nélkül lehetett látni a Google Térképen.
Bosszantó, amikor egy üzlet már bezárt, mire odaér az ember, annak ellenére, hogy a netes keresés eredménye alapján még nyitva kellene lennie. Ezen próbál most segíteni a Google. A vállalat a mesterséges intelligenciát hívja segítségül.
A Google egyelőre csak néhány országban vezeti be azokat a funkciókat, ami megkönnyíti az autós közlekedést. A jövőben azonban máshol is megjelennek az újdonságok.
A Google Térképről február 23-án hajnalban komoly közlekedési dugót lehetett leolvasni, amiről kiderült: az orosz csapatok mozgása miatt mutatta ezt a szolgáltatás.
A Google az ukrán hatóságokkal egyeztetve döntött úgy, hogy a Google Térképben átmenetileg kikapcsolja a forgalmi réteget.
Egy apró mozdulattal, egyetlen ujjunkkal is meg tudjuk változtatni, hogy mekkora részletet lássunk a környékből a mobilos Google Térképen.
A Google fórumán több felhasználó is panaszkodik az Android 12-re – arra, hogy az operációs rendszer nem támogatja az alkalmazásoknál a kép a képben mód használatát.
Olvasónk beazonosította azt a lopakodót a Google térképszolgáltatásán, amelyet korábban mások is láttak repülés közben.
Egy internetező a Google térképszolgáltatását bújta, amikor szemfüles módon kiszúrt egy lopakodót. A bombázó egy gabonamező fölött siklott el.
Összesítette a Google, melyek voltak a leggyakrabban indított keresések idén a Google Térképen Magyarországon.
A Mapsben most is megtalálható a zsúfoltságmérő, de azzal csak egy helyiségre vonatkozóan kapunk adatokat. Az új fejlesztés sokkal nagyobb területet vizsgál.
A Csendes-óceán közepén van egy sziget, amelyet sötét folttal takart ki a Google – legalábbis látszólag. A megoldás ennél valamivel egyszerűbb lehet.
Több új funkciót is kapott a Google Térkép, amely a hatékonyan segít majd abban is, hogy csökkentsük mindennapjaink szén-dioxid-kibocsátását.
A szakemberek szerint előfordulhat, hogy az olyan navigációs szolgáltatások, mint például a Google Maps olyan útvonalra vezeti a kirándulókat, ami a tapasztalt túrázóknak és hegymászóknak is feladja a leckét.
Ennél kiábrándítóbb magyarázat talán még nem született vélelmezett ufóészlelésre.
Kevesen tudják, hogy a Google Térképen korábbi évek utcafotóit is vizsgálhatjuk, abban az állapotban, ahogy elkészültek. Többeket megrohantak az emlékek.
A Google idei I/O fejlesztői konferenciáján fukarkodnak a bejelentésekkel. Ezek közül néhány a Maps térképszolgáltatáshoz kötődik.
Előbb az Egyesült Államokban állnak át, aztán világszerte bevezetik az újítást.